Realizace výrobních hal

Montované haly se hodí pro mnoho výrobních odvětví. Každou halu proto umíme přizpůsobit dle specifických požadavků klienta. Montovanou výrobní halu umíme vybavit také různým vnitřním příslušenstvím jako je třeba mostový jeřáb, speciální osvětlení, nestandartní elektroinstalace, vytápění haly, příprava pro další příslušenství.

Specifika výrobních hal

  • nadstandardní požadavky na vnitřní vybavení
  • požadavky na vyšší pevnost kontstrukce haly
  • nestandardní tvar a velikost haly
  • specifická spodní stavba

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy o realizaci haly, na základě vašich potřeb poradíme s výběrem vhodného typu montované haly, doporučíme zateplenou či nezateplenou verzi a následně provedeme rychlou realizaci stavby montované haly podle vašeho specifického přání. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat.
Nezávazná poptávka ZDE!

Prohlédněte si naše referenční výrobní haly:

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP