Cena montované haly

Cena montované haly je závislá na parametrech, jako je například rozměr haly, oblast, ve které bude hala postavena, typ opláštění, kvalita podkladové plochy, příslušenství haly apod. Každá montovaná hala je tedy něčím jedinečná a dle toho přistupujeme také ke každé kalkulaci.

Nezávazná kalkulace haly

Při každé kalkulaci ceny haly jednáme s klienty osobně a snažíme se jim vyjít vstříc tak, aby byli s naší cenovou nabídkou spokojeni. Máte-li tedy zájem o nezávaznou kalkulaci montované haly, využijte náš jednoduchý nezávazný poptávkový formulář a zašlete nám parametry respektive požadavky na montovanou halu.Nezávazná poptávka ZDE!

Níže si můžete nastudovat jednoduché popisy dvou montovaných hal, které se liší v mnoha ohledech. U každé haly je uvedena orientační cena, která se však může ještě lišit v závislosti na dalších okolnostech.

1) Levná varianta montované haly s textilním opláštěním

Jedná se o lehkou montovanou halu opláštěnou technickou textilií. Vzhledem k tomu, že je hala umístěna v I. sněhové oblasti, tak je využita konstrukce typu HW-LP (bezpříhradové nosníky z ocelového I-profilu), která je vhodná právě pro lehké montované haly dočasného, ale i trvalého charakteru. Při kalkulaci ceny se také počítalo s tím, že bude hala umístěna v zástavbě, tedy v oblasti s minimálním namáháním větrem, čemuž odpvídá zvolená konstrukce HW-LP.

Kotvení a opláštění haly

Kotvení konstrukce haly bylo provedeno na stávající zpevněnou plochu. Pro opláštění haly byla zvolena technická lakovaná textilie PES v gramáži 680g/m2 s nánosem PVC.

Na celkovou cenu montované haly může mít tedy vliv nejen velikost haly, ale také oblast, ve které se má hala stavět.

Parametry lehké haly

 • typ konstrukce - HW-LP
 • opláštění - POLYMAR 8205 - technická textilie PES s nánosem PVC, lakovaná (acryllak), gramáž 680g/m2, bez potisku
 • hala je bez příslušenství
 • hala je umístěna v I. sněhové oblasti, v zástavbě
 • kotvení haly na stávající plochu
 • žádné požadavky na protipožární opatření
 • rozměr montované haly 20 x 50 x 4m

Orientační cena této montované haly -

2) Montovaná hala postavená v VIII. sněhové oblasti

Kontrukce a opláštění

Při kalkulaci této haly je počítáno s využitím konstrukce TA (montovaná ocelová konstrukce se sedlovou střechou - tvořena příhradovými nosníky). Konstrukce haly bude opatřena protipožárním nátěrem s odolností 30 minut. Pro opláštění byla vybrána technická textilie VALMEX FR 900. Jedná se o lakovanou technickou textilii z PES s nánosem PVC. Boky haly jsou odhrnovací.

Podkladová deska

Vzhledem k tomu, že bude montovaná hala umístěva ve svahu, tak je třeba počítat s úpravou spodní stavby. Na jedné straně haly bude opěrná stěna. Podklad haly je navážka, bude tedy nutné vyměnit zeminu a připravit podkladovou desku dimenzovanou na 3,5 t/m.

Parametry haly

 • typ konstrukce - TA
 • opláštění - VALMEX FR 900 - technická textilie PES s nánosem PVC, lakovaná (acryllak), gramáž 900g/m2, bez potisku
 • hala je umístěna v VIII. sněhové oblasti, na volném vyvýšeném prostranství
 • nutná uprava terénu a podkladové desky
 • vysoké požadavky na protipožární opatření (speciální protipožární nátěr, vybavení hasícími přístroji)
 • rolovací vrata v nadstandartní velikosti s překladem
 • vnitřní osvětlení haly
 • vytápění haly
 • rozměr montované haly 20 x 50 x 4m

Ze zadávacích parametrů této montované haly je evidentní, že na celkovou cenu má vliv jak umístění haly v VIII. sněhové oblasti, tak také vysoké protipožární nároky a nadstandartní vybavení haly, jako je např. osvětlení, vytápění nebo vstupní otvor nestandartní velikosti.

Orientační cena této montované haly -

Zaujaly Vás naše montované haly?

Můžete si prohlédnout některé naše referenční haly nebo nám rovnou pošlete nezávaznou poptávku o cenovou kalkulaci.Nezávazná poptávka ZDE!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP