Skladová montovaná hala v Týnu nad Vltavou

Popis montované haly

Montovaná hala s konstrukcí typu HW-LP. Hala slouží pro skladování. Konstrukce této haly je tvořena plnostěnnými svislými sloupy a plnostěnnými střešními vazníky. Opláštění haly je řešeno pomocí kvalitní technické textilie s dlouhou životností.

Nestandardní tvar montované haly

Půdorysná dispozice této montované haly je přizpůsobena požadavkům investora. Část haly je zúžená. Vnitřní podpory a stěnové opláštění jsou v odstínu šedé barvy. Textilní opláštění této montované haly je potisknuto logem klienta.

Lokalita a účel haly

Montovaná hala postavená v průmyslovém areálu v Týnu nad Vltavou. Primárním účelem této haly je sklad materiálu.

Parametry haly

  • Lokalita haly - Týn nad Vltavou
  • Rozměry haly - 23,5 x 28,8 x 3 m
  • Účel haly - sklady materiálu
 

Spustit prohlídku haly

 

Máte zájem o montovanou halu?

V případě zájmu o NEZÁVAZNOU KONZULTACI použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat. Nezávazná poptávka ZDE!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP