Virtuální prohlídky krytých jezdeckých hal

Ovládání virtuálních prohlídek

Prohlédněte si virtuální prohlídky krytých jízdáren našich klientů. Virtuální prohlídku vybrané jezdecké haly otevřete kliknutím na fotografii haly nebo na odkaz umístěný pod fotografií. Virtuální prohlídka jezdecké haly se ovládá myší - stisknete levé tlačítko myši či touchpadu a táhnete myší do strany (v rozsahu 360°), kterou si chcete prohlédnout.

Virtuální prohlídku můžete také ovládat pomocí ikon s šipkami umístěnými v pravém spodním rohu okna.

Přechod na jiný pohled jízdárny

Mezi jednotlivými pohledy virtuální prohlídky (okolí jízdárny, vnitřní prostor haly apod.) můžete procházet kliknutím na ikonu červeného kolečka.

Líbí se vám naše jezdecké haly?

Celkový vzhled jezdecké haly umíme přizpůsobit konkrétním požadavkům klienta. Spolu s realizací stavby jízdárny zajišťujeme také doplňky v podobě odvětrávacích oken nebo tribun pro diváky.

Líbí se vám naše kryté jezdecké haly? Pošlete nám nezávaznou poptávku.Nezávazná poptávka ZDE!

Krytá jízdárna v Libomyšli

Spustit prohlídku haly

 

Krytá jízdárna s oddělávacími boky Mešany

Spustit prohlídku haly

 

Krytá jezdecká hala s textilním opláštěním v Praze

Spustit prohlídku haly

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP