Co je potřeba pro stavbu montované haly?

Pro stavbu montované haly budete potřebovat většinu z níže uvedených povolení a dokumentů. Vše samozřejmě závisí na typu montované haly, její konstrukci, typu opláštění a dalších okolnostech.

Připravíme za vás kompletní dokumentaci a všechny potřebné úkony vyřídíme.

Základní náležitosti potřebné pro stavbu haly

1) Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí

Obsahuje dokumentaci horní a spodní stavby, požárně bezpečnostní řešení stavby (PBŘS), případně napojení na inženýrské sítě, komunikace apod.

2) Stavební povolení

Stavební povolení je potřeba ve většině případů. Dle zákona - dle § 104 odst. 2 písm. c) zákona č.183/20069 Sb., stavebního zákona, vyžadují ohlášení stavebnímu úřadu stavby do 300 m2 zastavěné plochy a výšky do 10 m, s výjimkou staveb pro bydlení, a haly do 1000 m2 zastavěné plochy a výšky do 15 m, pokud tyto stavby a haly budou nejvýše s jedním nadzemním podlažím, nepodsklepené a dočasné na dobu nejdéle 3 let.

Vyřízení územního rozhodnutí a stavebního povolení včetně vyřízení dotčených orgánů státní správy a správců inženýchských sítí - toto lze řešit několika způsoby. My pro vás vybereme ten nejvhodnější.

3) Základové konstrukce

Použití základové konstrukce obvykle záleží na typu montované haly.

Mohlo by vás zajímat:

Zeptejte se nás

Máte další dotazy, které se týkají stavby montované haly? Využijte níže uvedený dotazníkový formulář a napište nám. Naši specialisté vás budou nejpozději do 24 hodin kontaktovat.

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte na +420 461 541 286
a pište na prodej@haly-hwt.cz
Vyrobilo ZeroStudio.cz