Realizace skladových hal

Naše montované haly jsou ideálním řešením pro paletové i regálové uskladňování. Boční výška konstrukce je vyšší než u klasických obloukových hal, kde oblouk konstrukce začíná již u země. Průmyslové montované haly zajistí účelnou a efektivní ochranu vašeho zboží, surovin a materiálů, a to s maximálním využitím prostoru a nízkou nákladovostí.

Výhody průmyslových hal určených pro skladování

  • velká plocha pro skladování (naše haly jsou na krajích vyšší než např. klasické obloukové haly)
  • snadná montáž haly
  • nízká pořizovací cena
  • nenáročné požadavky na spodní stavbu haly
  • průmyslové montované haly mají dlouhou životnost
  • minimální požadavky na údržbu

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy o realizaci montované skladové haly, na základě vašich potřeb poradíme s výběrem vhodného typu haly, doporučíme zateplenou či nezateplenou verzi a následně provedeme rychlou realizaci stavby podle vašeho specifického přání. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat.

Nezávazná poptávka ZDE!

Prohlédněte si naše referenční skladové haly:

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP