Výrobní montovaná hala v Borotíně - fotogalerie

Celkový pohled na montovanou halu

Montovaná hala v Borotíně slouží současně jako skladová a výrobni hala. Jedná se o halu s pevným opláštěním. V přední části haly je velký vstupní otvor (sekční vrata) a menší dveře sloužící jako vchod pro zaměstnance. Velikost vchodových vrat je přizpůsobena tak, aby se dalo do haly vjet s manipulační technikou. Na fotografii je také dobře vidět nízký přístřešek, který je umístěn na boku montované haly.

Celkový pohled na montovanou halu z přední části. Viditelné jsou vstupní otvory a nízký přístřešek umístěný na boku montované haly.

Obrázek montované haly ve velikosti 2500 x 1667 px - ZDE.

Vstupní otvory a okna

V přední části montované haly jsou umístěny velká vjezdová sekční vrata, které se skládají z několika zasunovacích panelů. Napravo od vjezdových vrat jsou umístěny jednoduché dveře sloužící jako vchod pro zaměstnance. Celá boční stěna haly je osazena plastovými okny, které propouštějí denní světlo dovnitř montované haly.

Vstupní otvory jsou umístěné v přední části montované haly. V bočních stěnách haly jsou umístěna plastová okna pro zlepšení viditelnosti uvnitř montované haly

Obrázek montované haly ve velikosti 2500 x 1667 px - ZDE.

Vnitřní prostor a vybavení montované haly

Vnitřní prostor a uspořádání této montované haly je řešeno kompletně dle přání a požadavků zákazníka. Strop je osazen elektroinstalací s osvětlením, jeřábovou kočkou (kladkový jeřáb) a rozvodem stlačeného vzduchu (odfukovací pistole na stlačený vzduch). Hala je rozdělená na výrobní a skladovou část jednoduchou přepážkou s dvoukřídlovými vraty. Na strop haly je připevněn také mechanismus sekčních vrat, které fungují jako hlavní vstupní otvor do této montované haly.

Vnitřní prostor a vybavení této montované haly je plně přizpůsoben přání klienta.

Obrázek montované haly ve velikosti 2500 x 1667 px - ZDE.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Líbí se Vám některé z našich řešení montovaných hal a máte zájem o halu nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám pomocí níže uvedeného dotazníkového formuláře. Naši specialisté s Vámi vše proberou.

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP