Skladová montovaná hala v Nitře - fotogalerie

Přední pohled na montovanou halu

Montovaná hala v Nitře slouží jako skladová hala materiálu. Konstrukce haly je vyrobena z plnostěnných svislých sloupů a plnostěnných střešních vazníků. Pro opláštění haly byla zvolena kvalitní technická textilie s vysokou pevností a dlouhou životností. Otvory v opláštění kryté čirou folií zajišťují dostatečný průchod denního světla dovnitř této montované haly.

Celkový pohled na montovanou halu v Nitře - přední část se vstupním otvorem do haly.

Obrázek montované haly ve velikosti 2500 x 1667 px - ZDE.

Vstupní otvor do haly - sekční vrata

Vstupní otvor do této montované haly je řešen pomocí sekčních vrat, jejichž mechanismus je umístěn v horní části haly. Podmínkou byla dostatečná velikost vstupního otvoru pro snadný průjezd manipulační techniky. Vstupní otvor je umístě uprostřed boční stěny této montované haly.

Pohled na vstupní otvor do montované haly, který je tvořen sekčními vraty.

Obrázek montované haly ve velikosti 2500 x 1667 px - ZDE.

Prosvětlení haly

Po celém obvodu opláštění této haly jsou otvory (okna) kryté čirou folií. Tyto prosvětlovací otvory zajišťují dostatečnou průchodnost denního světla do haly. Tomu napomáhá také volba bílé barvy opláštění, které taktéž podporuje průchodnost světla. Na boční straně je také umístěný alternativní vstup - jednoduché vstupní dveře do montované haly.

Pohled na boční stranu montované haly. Z fotografie jsou zřejmé otvory kryté čirou folií, které zaručují dostatečnou prostupnost denního světla.

Obrázek montované haly ve velikosti 2500 x 1667 px - ZDE.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Líbí se Vám některé z našich řešení montovaných hal a máte zájem o halu nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám pomocí níže uvedeného dotazníkového formuláře. Naši specialisté s Vámi vše proberou.

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP