Montovaná skladová hala v Nymburku - fotogalerie

Malá montovaná hala s pevným opláštěním

Tato malá montovaná hala slouží jako sklad plastových oken. Opláštění haly je tvořeno pevnými PUR panely, které jsou připevněny na konstrukci z plnostěnných svislých sloupů a příhradových střešních vazníků. Střecha je osazena fotovolatickými panely.

Celkový pohled na přední část haly a fotovoltaické panely na střeše

Obrázek montované haly ve velikosti 2500 x 1667 px - ZDE.

Vstupní otvory a střecha

Vstupní otvor do této malé haly tvoří sekční vrata (vjezd pro techniku) a jednoduché dveře, které jsou situovány v přední části této montované haly. Tamtéž jsou umístěna plastová okna, která zajišťují prostupnost denního světla. V přední a zadní části střechy jsou umístěny okapové rýny. Střecha je také osazena hromosvodem.

Pohled na přední a boční část montované haly.

Obrázek montované haly ve velikosti 2500 x 1667 px - ZDE.

Vnitřní vybavení haly

Vnitřek této montované haly je vybaven elektroinstalací a umělým osvětlením. V horní části haly je umístěn pojezd sekčních vrat.

Pohled na vnitřní prostor haly.

Obrázek montované haly ve velikosti 2500 x 1667 px - ZDE.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Líbí se Vám některé z našich řešení montovaných hal a máte zájem o halu nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám pomocí níže uvedeného dotazníkového formuláře. Naši specialisté s Vámi vše proberou.

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP