Montovaná hala - sklad v Troubsku

Konstrukce a opláštění haly

Jednopatrová montovaná hala s ocelovou konstrukcí určená pro skladování materiálu. Plnostěnná ocelová konstrukce odpovídá požadavkům na základní požární odolnost. Pro opláštění konstrukce jsou použity PUR panely o tloušťce 80 mm (stěny) a 100 mm (střešní panely). Vzhledem k tomu, že je hala připojena ke stávajícímu objektu, byla použita pultová střecha, která má pouze jednu střešní rovinu. Se stávajícím objektem je tato montovaná hala propojena průchozími vraty.

Vstupní otvory

Vstupní otvory jsou řešeny velkými sekčními vraty s elektrickým ovládáním a únikovými dveřmi. Sekční vrata mají dostatečnou výšku zajišťující pohodlný vjezd manipulační techniky (vysokozdvižné vozíky apod.). Boční strany této haly jsou osazeny okny.

Lokalita a účel montované haly

Tato montovaná hala stojí v Troubsku. Jejím hlavním účelem je sklad materiálu.

Základní parametry haly

  • Lokalita - Troubsko.
  • Rozměry haly - 18 x 30 x 4 (6,57 m u vyšší strany) m.
  • Plnostěnná ocelová konstrukce.
  • Opláštění z PUR panelů různé tloušťky (dle umístění).
  • Propojení se stávajícím objektem pomocí průchozích vrat.

Spustit prohlídku haly

 

Máte zájem o montovanou halu?

V případě zájmu o NEZÁVAZNOU KONZULTACI použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat. Nezávazná poptávka ZDE!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP