Prodejna zahradní techniky - Brno

Dvoupatrová nepodsklepená hala s železobetonovým skeletem. Obvodový plášť haly tvoří zdivo se zateplením. Patro je tvořeno železobetonovými stropními deskami. Střechu haly tvoří skládaný střešní plášť.

Skelet haly

Halu tvoří železobetonový nosný skelet s vyzděním a železobetonové stropní desky. Přední část této haly tvoří velká hliníková okna, které do budovy přivádí přirozené denní světlo. Tato okna ve spodní části tvoří výlohu (budova slouží jako prodejna zahradní techniky).

Kompletní dodávka stavby „na klíč“

Tuto halu jsme klientovi dodali jako kompletní zakázku vč. dalšího příslušenství jako je vytápění, osvětlení interiérů apod. Součástí dodávky byly také povrchové úpravy interiérů i exteriérů. V současné době slouží budova jako prodejna zahradní techniky.

Parametry stavby

  • Hala byla dodána jako kompletní zakázka „na klíč“.
  • Železobetonový skelet.
  • Hliníková okna tvořící prosklenou stěnu.
  • Povrchové úpravy interiéru a okolí haly.
  • Rozměry haly 24 x 24 x 9,3m.

Spustit prohlídku haly

 

Máte zájem o halu?

V případě zájmu o NEZÁVAZNOU KONZULTACI použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat. Nezávazná poptávka ZDE!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP