Betonové haly

Hlavní výhodou betonových hal v porovnání s halami s textilním opláštěním, je vysoká požární odolnost jejich konstrukce bez nutnosti dalších úprav. Obecně se dá tedy říci, že betonové haly jsou ideálním řešením např. pro skladové nebo výrobní prostory s vysokou požární zátěží. Mezi další nesporné výhody betonových konstrukcí patří estetičnost - tvar betonové konstrukce nabízí více možností než klasická ocelová konstrukce. Betonové haly lze také navrhnout jako vícepatrové, čímž se zvýší využitelná plocha celého objektu.

Podlahy a stropy

Podlahy a stropy betonové haly umíme řešit individuálně dle požadavků investora (dle provozu apod.). U hal s betonovým skeletem však nejčastěji využíváme stropy z železobetonových panelů.

Střecha betonové haly

Střechu také řešíme individuálně dle požadavků investora.

Vybírat lze např. z těchto řešení:

  • sedlová střecha,
  • pultová střecha s opláštěním PUR panely či trapézovým plechem,
  • plochá střecha se skládaným pláštěm.

Máte zájem o další informace?

Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy o realizaci haly a na základě Vašich potřeb poradíme s výběrem vhodného typu haly. Pokud Vás naše haly zaujaly a máte zájem o další informace, můžete využít níže uvedený kontaktní formulář a poslat nám svůj dotaz.

V případě zájmu o nezávaznou konzultaci použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení Vás budou kontaktovat.

Nezávazná poptávka ZDE!

Virtuální prohlídka referenční haly

Zaujaly Vás naše haly s betonovou kostrukcí? Zde si můžete prohlédnout referenční halu, která slouží jako prodejna zahradní techniky v Brně - dvoupatrová nepodsklepená hala s železobetonovým skeletem.

Výhody našich výrobních hal

  • vysoká požární odolnost,
  • dlouhá životnost,
  • estetičnost,
  • možnost více pater.

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP