Jsme specialisté na montované haly

Montované haly HWT

Více jak dvacetileté zkušenosti z oboru nám pomáhají ve vývoji a provedení našich montovaných hal. Naším cílem je prvotřídní kvalita a spokojený zákazník.

Stavba montované haly zabere čas. Naši techničtí poradci za vámi přijedou a vše vám v klidu vysvětlí.

1. Vyslechneme vaše požadavky na montovanou halu.

Každý typ haly má své přednosti i slabá místa a nám záleží na tom, abyste byli spokojeni a hala plnila svůj účel. Nejdříve s vámi tedy probereme vaše potřeby a požadavky, které by hala měla splňovat.

2. Doporučíme vhodné řešení haly.

Po analýze vašich požadavků na montovanou halu vám doporučíme ideální typ konstrukce, opláštění a příslušenství.

3. Spočítáme vám zdarma kalkulaci kompletního projektu.

Provádíme pro vás kompletní dodávky staveb na klíč.

4. Vyrobíme montovanou halu v prvotřídní kvalitě

V našem výrobním závodě probíhá výroba konstrukcí, opláštění a vybavení montovaných hal až po samotnou montáž. Od návrhu, projektu, konstrukce, statiských výpočtů až po vlastní výrobu provádějí vše naši kmenoví zaměstnanci. Vše ve vysoké kvalitě a s několikerou kontrolou.

5. Provedeme montáž na místě

Komponenty vyrobení haly převezeme na místo stavby, kde ji naši zaměstnanci smontují do finální podoby včetně vašich dalších požadavků na technickou vybavenost haly (elektroinstalace, osvětlení, vybavení, bezpečnostní prvky apod.).

6. Předáme vám halu k užívání

Celou montovanou halu pečlivě zkontrolujeme, vše s vámi projdeme a předáme vám dokumentaci a pokyny k užívání.

Kolik vás bude montovaná hala stát?

Chci nezávaznou kalkulaci!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP