Podporujeme

Máme velice blízko k automobilovému sportu. Proto naše logo můžete vidět hned na několika závodních automobilech špičkových českých závodníků.

Nutrend Racing exceloval na okruhu i na domácím kopci Ecce Homo

13. 9. 2017 – Závodní nasazení uplynulého víkendu bylo pro Nutrend Racing svojí úrovní daleko za 100% hodnotou. Tým se v jeden čas účastnil dvojice podniků v rámci závěrečných klání Českého mistrovství v závodech automobilů na okruhu a do vrchu. V průběhu celé sezóny dělil Nutrend Racing své síly mezi tyto dvě disciplíny až při sezónním finále nezbylo týmu nic jiného než soutěžit v jeden čas na obou kolbištích. Václav Janík a Jiří Svoboda se totiž představili, jak na domácím Ecce Homo, kde závod na zkrácené verzi tratě (4800m) završil české vrchařské mistrovství, tak na brněnském okruhu, kde zase vrcholil sprintový a vytrvalostní šampionát. Svůj prostor dostali i další jezdci Nutrend Racing, Tomáš Korený, ve sprintu a vytrvalostním závodě v Brně a Karel Hubáček na domácím Ecce Homo a zmíněné duo Janík - Svoboda muselo zvládat přesuny mezi brněnským okruhem a Šternberkem.

Kompletní zprávu si můžete přečíst zde – Nutrend Racing exceloval na okruhu i na domácím kopci Ecce Homo.

Nutrend Racing vyhrál při Velké ceně Slovenska na Slovakia ringu

23. 8. 2017 – Nutrend Racing má za sebou velké okruhové představení, které se konalo na jevišti slovenského okruhu Slovakia ring, kde se v rámci Velké ceny Slovenska bojovalo i do hodnocení českého okruhového mistrovství. V prototypové divizi 5 se Václav Janík, Tomáš Korený a Jiří Svoboda představili s dvoulitrovými Normami a jejich zájem byl zaměřen na co nejlepší výsledky ve sprintových závodech i vytrvalostním klání endurance. Posádka Nutrend Racing měla na Slovakia ringu množství plánů, mimo předzávodního testování se tým účastnil dvojice sprintových klání a třešničkou na dortu byl samozřejmě start v hodinovém vytrvalostním závodě.

Kompletní zprávu si můžete přečíst zde – Nutrend Racing vyhrál při Velké ceně Slovenska na Slovakia ringu.

Bylo to krásné, bylo to vzrušující, bylo to Ecce Homo!

7. 6. 2017 – Před domácím publikem, za velké přízně fanoušků Nutrend Racing a samozřejmě s maximální podporou našich partnerů… jako vždy nejlepší závod sezóny na domácí trati ve Šternberku. Letošní ročník sice ovlivnila v závěru nepřízeň počasí, ale i tak se Nutrend Racing se svým výkonem v nabitém startovním poli prosadil a předvedl se v tom nejlepším světle. Velmi rychlý profil osmikilometrového „tobogánu“ mezi svodidly je každým rokem tím nej, na co se celý tým se všemi jezdci i svými členy těší. Touha po úspěchu na rodném kopci byla i letos velká, o to víc, když byla možnost potvrdit nejúspěšnější tým v českých barvách, tedy navázat na loňský úspěch Václava Janíka a jeho absolutní páté místo s nejrychlejším časem 2:54,61!

Kompletní zprávu si můžete přečíst zde – Ecce Homo 2017.

Nutrend Racing zářil na domácím kopci ve Šternberku

7. 6. 2016 – Vrchol letošní závodní sezóny pro šternberský tým Nutrend Racing představuje domácí Ecce Homo. Závod započítávaný do seriálu Mistrovství Evropy je nejsledovanější vrchařskou akcí České republiky a Nutrend Racing nesměl při jeho 111. ročníku chybět. Jakoby tři jedničky v pořadové číslovce závodu naznačovaly, že právě ten letošní ročník byl pro jezdce šternberského týmu v hodnocení všech dosavadních domácích podniků rovněž jedničkou. Nutrend Racing totiž zaznamenal právě letos ty nejlepší výkony v historii týmu k radosti domácích fandů i týmových příznivců. Dva z jeho jezdců skončily v celkovém hodnocení závodu do první desítky. Václav Janík překonal své jezdecké maximum a bral celkovou pátou příčku v absolutním hodnocení mistrovství Evropy navíc jako nejrychlejší z českých pilotů.

Kompletní zprávu si můžete přečíst zde – Nutrend Racing zářil na domácím kopci ve Šternberku.

Tisková konference – Nutrend Racing 2016

22. 4. 2016 – motoristická sezóna se dostává do varu a jarní počasí probudilo ze zimního spánku i šternberský závodní tým Nutrend Racing. Tedy probudilo především závodní stroje, jelikož členové týmu měli napilno po celý čas zimní pauzy, když připravovali do nového kabátu všechny závodní speciály a přidali k tomu i mnoho vylepšení, tak aby byly závodní stroje co nejlépe připraveny na boje na závodních tratích v sezóně 2016. O všem podstatném, co si Nutrend Racing připravil pro letošní sezónu a jaké bude mít plány v roce 2016, informoval tým na tiskové konferenci, která se konala v prostorách hlavního partnera týmu, společnosti Nutrend. Vstupní pasáž výrobního centra Nutrend posloužila k prezentaci závodních speciálů v novém designu a jednoznačně napověděla, jak silnou sestavu Nutrend Racing letos nasadí proti závodním soupeřům.

Kompletní zprávu si můžete přečíst zde – Tisková konference – Nutrend Racing 2016.

Barum Rally 2014

V roce 2014 jela s logem HWT na svém autě v rámci Barum Rally dvojice Valoušek/Šlehoferová. Pavel Valoušek patří mezi nejúspěšnější české závodníky a spolupráce s ním si velice vážíme.

Purum Rally Příbram 2014

V rámci Purum Rally Příbram pak bylo naše logo vidět na voze dua Odložilík/Tureček, kteří na tomto Mezinárodním mistrovství ČR v rally obsadili skvělé 4. místo.

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP