Prodloužení výrobní haly (Jablonec) - dodávka na klíč

Přístavba výrobní haly

Montovaná přístavba výrobní haly (konstrukce TS se zatepleným opláštěním) ke stávající výrobní hale investora. Součástí zakázky bylo také propojení výrobních prostor. Konstrukce haly je opláštěná stěnovým opláštěním (PUR panely) a střešním skládaným pláštěm s antikami, které do haly přivádí denní světlo.

Výrobní hala včetně vybavení na klíč

Tuto zakázku jsme realizovali jako kompletní dodávku na klíč včetně vybavení haly. Součástí zakázky bylo tedy také pilotové založení podlahových konstrukcí, jeřábové dráhy, prodloužení stávající troleje jeřábu, elektroinstalace nebo rozšíření plynového vytápění ze stávající výrobní haly.

Lokalita a účel haly

Prodloužení původní výrobní haly v Jablonci, včetně úpravy vnitřního vybavení haly. Dodávka na klíč.

Parametry haly

  • Lokalita haly - Jablonec
  • Rozměry haly - 24 x 30 x 4,5 m
  • Účel haly - výrobní hala

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP