Překladiště společnosti DPD v Hradci Králové

Překladiště společnosti DPD

Montovaná hala typu TS (konstrukce speciálně uzpůsobená pro pevné opláštění). Prosvětlení haly je řešeno stěnovým prosvětlovacím pásem ze sklolaminátových desek, který zaručuje dostatečný přístup denního světla. Konstrukce je opláštěna trapézovým plechem s povrchovou úpravou.

Řešení na klíč

S ohledem na parametry uvnitř umístěné třídící linky jsou po obou stranách haly v požadovaném počtu umístěny otvorové prvky (dveře a sekční vrata s rampou) pro snadný přístup. Sekční vrata určené pro přístup k automobilům jsou opatřeny dorazem. Na obou bočních stranách haly jsou umístěny boční přístřešky, které chrání zásilky před povětrnostními vlivy.

Lokalita a účel haly

Překladiště zásilkové služby DPD s vnitřní třídící linkou.

Parametry haly

  • Lokalita haly - Hradec Králové (Pouchov)
  • Rozměry haly - 17 x 79 x 5 m
  • Účel haly - montovaná hala (překladiště)

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP