Financování montovaných hal

Záleží nám na tom, aby pro vás byla stavba rychlá, účelově využitelná a ekonomicky výhodná. Z toho důvodu vám pomůžeme i s volbou vhodného financování haly.

Spolupráci začínáme vždy tím, že se seznámíme s vašimi konkrétními potřebami. Řekněte nám svou představu a my pro vás připravíme nabídku, abyste znali rozsah potřebných investic.

KONTAKTUJTE NÁS

Jaké máte možnosti financování

 
„Rozpočtář, který bude zpracovávat vaši nabídku, s vámi probere možnosti financování. Ty vám také ráda představím, případně poradím, na koho se můžete obrátit. Napište mi, zavolejte, nebo využijte nezávazný poptávkový formulář.”

Lucie Neckářová

773 644 448 prodej@haly-hwt.cz

Nejčastější zdroje financování

  • Vlastní zdroje
  • Vlastní úvěr
  • Splátky formou leasingu
  • Státní dotace

Dotace na montovanou halu

Zařídíme konzultaci se specializovanou firmou, která vám pomůže se získáním dotací.

Podmínky získání dotací na montovanou halu závisí na vypsaném dotačním titulu ve vašem regionu. V případě zájmu pro vás zajistíme požadované informace.

Můžeme vám poradit? Napište nám, jsme tu pro vás


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP