Proč naše haly

Hala na míru za cenu typizovaných staveb

Hala na míru za cenu typizovaných staveb

Vždy se snažíme navrhnout technicky i ekonomicky nejvhodnější řešení. A jelikož máme dostatečné zkušenosti, velmi schopné projektanty a za sebou již velké množství realizovaných staveb, dokážeme připravit projekt přesně na míru vašim požadavkům za cenu typizované, sériově vyráběné haly.

Realizace na klíč

Realizace na klíč

Stavba haly na klíč pro vás představuje jednodušší řešení s minimem starostí. Získáte záruku na celou stavbu od jednoho dodavatele, nemusíte koordinovat spolupráci několika řemeslníků a projektantů, zajišťovat přípravné práce, ani jednat s úřady. O všechno se postaráme a pomůžeme i s financováním.

Rychle a účelově postavená hala

Rychle a účelově postavená hala

Spolupráci začínáme vždy tím, že se seznámíme s vašimi konkrétními potřebami. Rádi vám poradíme, jak co nejlépe a výhodně zrealizovat vaše plány, i když třeba ještě nemáte zcela jasné představy. Od toho jsme tu my, abychom přišli s optimální koncepcí, typem a skladbou haly.

Špičková kvalita

Špičková kvalita

Dbáme na kvalitu materiálů, výroby a samotné práce, což se odráží ve spokojenosti zákazníků. Většina z nich k nám přišla na doporučení a my jsme moc rádi, když se po letech vrací, aby s námi realizovali další stavby. Kolaudací spolupráce nekončí. Jsme tu pro vás v záruční době i pro budoucí plány.

Transparentní komunikace

Transparentní komunikace

V průběhu realizace zakázek s vámi průběžně procházíme každý další krok, informujeme vás a sdílíme veškeré informace, jak pokračuje plán stavby. Samotná výstavba má vždy řadu návazností a ty s vámi pečlivě probereme, aby bylo vše dle vašich představ a ku spokojenosti obou stran.

Individuální a zodpovědný přístup

Individuální a zodpovědný přístup

Nenavrhujeme a nestavíme haly bez rozmyslu. Záleží nám na tom, aby pro vás byla stavba ekonomicky výhodná, rychlá a účelově využitelná. Jsme si vědomi, že hala představuje zázemí pro bezchybný chod vašeho podnikání a vaši důvěru v nás oplatíme zodpovědným přístupem.

Prohlédněte si do detailu, jaké typy hal dodáváme

Ke každému přistupujeme individuálně a halu vždy navrhujeme na zakázku. Umíme vyrobit různé atypické stavby – podívejte se na ně do fotogalerie montovaných hal, kde najdete popisy nestandardních řešení. A projděte si také přehled konstrukcí a opláštění staveb.

Realizace CZECHGROUP