Průběh spolupráce

Díky našemu dlouholetému působení na trhu, se vždy snažíme průběh a koordinaci stavby ladit k oboustranné spokojenosti. Přečtěte si, jak probíhá spolupráce od chvíle, kdy zašlete svou poptávku až po předání a kolaudaci vaší haly. 

5 kroků k nové montované hale

1. Poradíme a do 3 dnů připravíme nabídku zdarma

Spolupráci začínáme tím, že se seznámíme s vašimi konkrétními potřebami. Stačí, když nám řeknete svou představu a my jí dáme pevnější obrysy. Na každou vaši zprávu odpovíme vždy do 24 hodin.

Jakmile si trochu upřesníme základní informace, rozpočtové oddělení vám do 3 dnů připraví nabídku. Z ní se dozvíte náklady spojené s vyprojektováním, reálnost proveditelnosti, termíny i postup vybudování samotného díla. Ujasníte si situaci a vše uvidíte v širším úhlu pohledu, abyste se mohli snadněji rozhodnout.

Co od vás budeme například zjišťovat?

  • Zadání stavby: Velikost objektu, předpokládaný počet oken, dveří, vrat, požadavky na opláštění aj.
  • Potřeba projektu, nebo zda budete řešit vypracování dokumentace vlastní cestou
  • Potřeba spodních staveb, případně informace o pozemku, geologii apod.
  • Informace o plánovaném umístění technologií nebo počet pracovníků.
  • Požadavky na vybavení, elektro, vytápění atd.
  • Požadavky dotčených orgánů (hygiena, životní prostředí, záchranné složky aj.)
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA ZDE

2.Projektujeme a vyřídíme dokumentaci

Jakmile si společně odsouhlasíme budoucí stavbu, zhotovíme veškerou projektovou dokumentaci a vyřídíme vše s úřady.

Stavebnictví je velmi komplikovaný obor, využijte proto našich dlouholetých zkušeností a dopřejte si náš kompletní servis. Jednoduše, bez starostí, rychle a výhodně.

3. Pomůžeme s financováním a dotacemi

Jak můžete financovat svou novou halu?

  • Vlastní zdroje
  • Leasing nebo vlastní úvěr
  • Dotace

S volbou vhodného financování stavby vám rádi pomůžeme. Stejně tak vám rádi zajistíme konzultaci se specializovanou firmou, která vám pomůže se získáním dotací.

 

„Kromě staveb také pronajímáme plachtové skladovací haly. Taková hala se vám bude hodit nejčastěji v případě, když potřebujete v omezeném čase uskladnit své zboží. Postup je u pronájmů obdobný. Řekněte nám své požadavky a my pro vás připravíme cenovou kalkulaci. Délka nájmu je pouze na vás.” - Josef Moravec, vedoucí zpracování nabídek a rozpočtů

 

4. Připravujeme, konstruujeme a montujeme

Provádíme stavbu jako celek včetně veškerých instalací a vybavení do hal. V rámci spodních staveb zajistíme založení, podlahy, úpravy venkovních ploch, přípojky vody, plynu, elektřiny, kanalizace atd. V rámci vybavení dodáme klimatizaci, vzduchotechniku, osvětlení, vytápění apod. Cokoliv budete potřebovat.

Samotnou výrobu a montáž podřizujeme typu haly - skladovací, výrobní, sportovní haly, obchodní prostory, administrativy aj. A dále vám dodáme a namontujeme různé typy opláštění – plachtové (zateplené či nezateplené) nebo panelové. Konstrukce je buď z oceli nebo železobetonu.

5.Opravujeme a udržujeme

Technologické řešení našich montovaných hal je navrženo tak, aby odolalo klimatickým podmínkám, vysokým zátěžím a aby haly šetřily náklady na provoz.

Hala používaná v souladu s projektovou dokumentací a s tím, k čemu byla navržena a zhotovena, nepotřebuje žádné průběžné opravy. I halu je však důležité čas od času udržovat – revitalizovat, vyměnit opláštění apod. K tomu všemu jsme vám k dispozici.

Máte na nás nějaké otázky? Jsme tu pro vás a rádi vám je zodpovíme


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP