Zateplené pevné opláštění ze sendvičových panelů

Sendvičový panel

Sendvičové panely se používají na fasády, střechy, mezistěny a stropy. Jsou vhodné také pro použití v konstrukcích pro potravinářský průmysl a pro náročné aplikace v čistých provozech.

Sendvičový panel je nákladově efektivní, prefabrikovaný prvek, který má dvě vrstvy ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou s vnitřním izolačním jádrem mezi nimi. Izolační jádro může tvořit minerální vlna, polyuretan, polyisokyanurát nebo polystyrén. Jádro je zvoleno dle požadavků na opláštění objektu, jako jsou: tepelné odpory, pořární odolnosti, ekonomické a estetické požadavky.

S ohledem na konstrukční řešení panelů jako prefabrikovaného prvku je tento systém nejpreferovanějším způsobem zateplení montovaných objektů s ohledem na rychlou montáž a dlouhodoubou životnost. Sendvičové panely patří k nejefektivnějším zateplovacím prvkům našich montovaných hal.

Napište nám o nezávaznou kalkulaci haly

Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy o realizaci haly, na základě vašich potřeb poradíme s výběrem vhodného typu haly, doporučíme zateplenou či nezateplenou verzi a následně provedeme rychlou realizaci stavby podle vašeho specifického přání. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci použijte náš poptávkový formulář. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat.

Přejít na nezávazný poptávkový formulář

Nezávazná poptávka zde

Nebo volejte na +420 461 541 286
a pište na prodej@haly-hwt.cz

Vyrobilo ZeroStudio.cz