Skladová hala s pevným opláštěním ve Zlíně

Popis montované haly

Tato montovaná hala slouží jako přístavba skladového prostoru ke stávající stavbě. Hlavním důvodem stavby je zvýšení skladové kapacity. Vzhledem k celoročnímu provozu jsme zvolili zateplené opláštění, které tvoří PUR panely. Střešní opláštění je tvořeno skládaným pláštěm s mírným sklonem – navazuje na stávající halu.

Protipožární prvky

V této skladové hale je umístěná dělící příčka, kteřá odpovídá požárně bezpečnostnímu řešení stavby, doplněná protipožárními roletami. V rámci co nejlepšího využití plochy pozemku má stavba atypický kosoúhelníkový tvar. Podlaha je vyztužená z důvodu využití regálového systému skladování.

Komplexní dodávka stavby

Součástí naší realizace bylo také dodání řešení spodní stavby včetně opěrné zdi u vedlejší komunikace (ta se nachází pod úrovní podlahy této haly). Součástí dodávky byly také otvorové prvky, jako jsou vrata, dveře a okna.

Lokalita a účel skladové haly

Zlín - Prštné. Skladová montovaná hala

Parametry haly

  • Lokalita - Zlín - Prštné
  • Účel - Skladová hala.
  • Rozměry - 12-19 x 24,9 x 5 m.

Máte zájem o montovanou halu?

V případě zájmu o NEZÁVAZNOU KONZULTACI použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat.

Nezávazná poptávka ZDE!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP