Zateplená výrobní hala v Borohrádku

Popis montované haly

Zadáním klienta byla kompletní dodávka výrobní haly na klíč včetně spodní stavby, elektroinstalací, přilehlých komunikací apod. Stavba této byla řešena v součinnosti s technologií a s tím spojených vzájemných vazeb. Zateplené opláštění haly je řešeno pomocí PUR panelů. Stejným způsobem je řešená střecha (sedlová střešní rovina).

Otvorové prvky

Součástí dodávky byly také speciální otvorové prvky jako jsou vstupní vrata a dveře. Prosvětlení haly řeší střešní obloukový světlík a stěnové prosvětlovací panely.

Lokalita a účel skladové haly

Borohrádek. Výrobní montovaná hala.

Parametry haly

  • Lokalita - Borohrádek
  • Účel - výrobní hala.
  • Rozměry - 25 x 70 x 5 m.

Máte zájem o montovanou halu?

V případě zájmu o NEZÁVAZNOU KONZULTACI použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat.

Nezávazná poptávka ZDE!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP