Zateplená skladová hala v Doubí

Popis skladové haly

Tato zateplená skladová hala slouží pro balení a expedici výrobků. Opláštění včetně střechy (sedlová střešní rovina) tvoří zateplené PUR panely. Halu jsme pro klienta dodali včetně středových podpor a konzol pro dva mostové jeřáby. Každý z jeřábů projíždí polovinou haly a zajišťuje manipulaci s těžším zbožím. Ocelová konstrukce je dle přání klienta natřená modrou barvou. Součástí dodávky byl také střešní obloukový světlík, který zajišťuje přístup světla.

Lokalita a účel skladové haly

Doubí. Skladová montovaná hala

Parametry haly

  • Lokalita - Doubí
  • Účel - Skladová hala.
  • Rozměry - 33,5 x 36,5 x 7 m.

Máte zájem o montovanou halu?

V případě zájmu o NEZÁVAZNOU KONZULTACI použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat.

Nezávazná poptávka ZDE!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP