Skladové montované haly v Bohumíně

Popis skladových hal v Bohumíně

Tři montované haly firmy Bonatrans jsou určené pro skladování náhradních dílů pro kolejová vozidla. Jedna z hal využívá konstrukce TA-LP, která je tvořena z plnostěnných sloupů a příhradových střešních nosníků. Boční stěny této haly jsou opláštěny kvalitním trapézovým plechem. Střešní opláštění je řešeno technickou textilií s dlouhou životností a barevnou stálostí. Ventilaci zajišťují násavné otvory ve stěnovém opláštění haly.

Další dvě haly jsou postaveny konstrukci typu HW-CP, která využívá vysokopevnostního pozinkovaného materiálu. Tyto skladové haly mají boční stěny opláštěny trapézovým plechem, střecha je potažena kvalitní technickou textilií.

Umístění a využití montovaných hal Bonatrans

Všechny tři montované haly stojí v Bohumíně a jsou určeny pro skladování náhradních dílů pro kolejová vozidla.

Spustit prohlídku haly

Máte zájem o montovanou halu?

V případě zájmu o NEZÁVAZNOU KONZULTACI použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat. Nezávazná poptávka ZDE!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP