TA příhradová konstrukce

Konstrukce typu TA - odolnost a snadná demontáž

Montovaná ocelová konstrukce se sedlovou střechou je tvořena příhradovými nosníky, opláštěná odolnou PVC textilií (oboustranně nánosovou polyesterovou tkaninou), vyvinutou speciálně pro tyto lehké montované halové systémy. Systémové řešení těchto hal umožňuje snadnou demontáž a přesunutí na nové místo.

Především díky tomu a jejich odolnosti vůči rozmanitým podnebným podmínkám jsou po celém světě montované haly efektivním řešením zastřešení pro všechny způsoby použití. I přes velmi krátký termín dodání je při výrobě haly kladen značný důraz na přesnost a vysokou kvalitu našich produktů.

Pro haly o šířce více než 20 metrů je ideálním řešením pevná a odolná příhradová konstrukce typu TA.

Montovaná ocelová konstrukce

Průmyslové haly všech typů naší výroby jsou navrhovány podle předpisů a stavebních zákonů platných pro země EU. Jejich ocelová konstrukce je dimenzována tak, aby odolala podnebným podmínkám v místě stavby. Speciálně vyvinutý plášť a jeho upínací systém je v základu navržen pro sněhové zatížení až 75 kg/m2 a rychlost větru do 100 km/h. Zkrácením standardních vzdáleností ocelových rámů konstrukce je možné dosáhnout větších odolností vůči sněhovým zátěžím až 240kg/m2 přičemž plášť a upínací systém mohou být vyrobeny na zakázku pro větrné zátěže až 180 km/h.

Montovanou halu s konstrukcí typu TA si můžete prohlédnout třeba zde - Skladová hala v Dolním Bousově

Základní technické specifikace montované haly

Kotvení haly

Lehké montované haly opláštěné technickou textilií je možné stavět na stávající zpevněný povrch staveniště, asfalt, betonové panely, betonovou desku, základový pás. Způsobilost terénu je předem zhodnocena odborným pracovníkem, který určí způsob kotvení haly.

Ve standardu se používají ocelové kotevní přípravky, ale způsoby kotvení se odvíjí od terénu staveniště.

Standardně používáme ocelové kotevní přípravky. Přesný způsob kotvení však určují rozměry haly.

Montovaná ocelová konstrukce

Nosná konstrukce haly je v příčném směru tvořena ocelovým příhradovým rámem z plných profilů. Střešní a stěnové rámy jsou v podélném směru provázány zavětrovacím systémem, který tvoří nezbytnou podporu pro opláštění.

Opláštění haly

Tyto montované halové systémy jsou opláštěné vysoce kvalitní oboustranně polyesterovanou technickou tkaninou s hmnotností v rozmezí 650 až 1 050 g/m2 a pevností 3,0 až 4,2 kN/50mm. Tyto charakteristiky se určují podle rozměrů haly tak, aby odolaly všem zatěžím. Plášt dodáváme standardně v bílé barvě, ale na přání zákazníka jsme schopni jej dodat i v ostatních barevných odstínech.

Detail spoje příhradové konstrukce typu TA.
Detail spoje příhradové konstrukce typu TA.

Příslušenství

Hala je navržena tak aby v plné míře vyhovovala požadavkům zákazníka. Na přání jsme schopni dodat veškeré příslušenství jako elektroinstalace, osvětlení, vytápění, odvlhčení, ventilaci apod. K hale dodáváme dvoukřídlá otevíravá nebo posuvná vrata, rolovací nebo sekční vrata různých velikostí a barev. Na stěny a střechu můžeme provést jakékoliv nápisy a loga podle návrhu zákazníka.

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP