TS konstrukce uzpůsobená pouze pro pevné opláštění (zateplené i nezateplené - plech, panel)

Konstrukce typu TS

Montovaná ocelová konstrukce typu TS je tvořena plnostěnnými nebo příhradovými nosníky, opláštěná v nezateplené variantě trapézovými plechy, v zateplené variantě pak sandwichovými panely. Tyto haly jsou nejrozšířenějším způsobem zastřešení výrobních ale i skladovacích prostor.

Kritéria návrhu montované haly

Průmyslové haly všech typů naší výroby jsou navrhovány podle předpisů a stavebních zákonů platných pro země EU. Jejich ocelová konstrukce je dimenzována tak, aby odolala podnebným podmínkám v místě stavby.

Konstrukce typu TS jsou vhodné pro haly o šířce 5–20 metrů.

Základní technické specifikace montované haly

Kotvení haly

Ocelové haly typu TS je možné stavět na betonové patky, základovou desku nebo základový pás. Způsobilost základů je předem zhodnocena odborným pracovníkem, který určí způsob kotvení haly.

Ve standardu se používají ocelové kotevní přípravky, ale způsoby kotvení se odvíjí od rozměrů haly.

Standardně používáme ocelové kotevní přípravky. Přesný způsob kotvení však určují rozměry haly.

Montovaná ocelová konstrukce haly

Nosná konstrukce haly je v příčném směru tvořena ocelovým příhradovým rámem z válcovaných materiálů HEA a dutých tažených materiálů obdelníkového profilu. Střešní a stěnové rámy jsou v podélném směru provázány zavětrovacím systémem, který tvoří nezbytnou podporu pro opláštění.

Montovanou halu s konstrukcí typu TS si můžete prohlédnout například zde - Výrobní hala ve Frenštátu pod Radhoštěm

Detail spoje halové konstrukce typu TS.
Detail spoje halové konstrukce typu TS.

Opláštění haly

Tyto montované halové systémy jsou opláštěné vysoce kvalitními trapézovými plechy nebo sandwichovými panely s aluzinkovou vrstvou, barevným nátěrem a polyesterovým lakem. Plášt dodáváme ve všech barevných odstínech barevnice RAL.

Prosvětlení haly

Haly typu TS jsou prosvětleny bodovými nebo pásovými střešními světlíky, na stěnách potom prosvětlovacím pásem nebo okny.

Příslušenství

Hala je navržena tak aby v plné míře vyhovovala požadavkům zákazníka. Na přání jsme schopni dodat veškeré příslušenství jako elektroinstalace, osvětlení, vytápění, odvlhčení, ventilaci apod. K hale dodáváme dvoukřídlá otevíravá nebo posuvná vrata, rolovací nebo sekční vrata různých velikostí a barev.

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP