LP/TA kombinovaná konstrukce

LP/TA kombinovaná konstrukce - nohy konstrukce jsou z válcovaného profilu, střecha z příhradové konstrukce. Tento typ montované haly se nejčastěji volí s ohledem na užitnost vnitřního prostoru.

Jedná se o systém se svislými sloupy z ocelového I-profilu a příhradových střešních vazníků, opláštěných oboustranně polyesterovanou tkaninou. Tento systém konstrukce montovaných hal kombinuje výhody lehkých příhradových střešních vazníků a prostorově výhodnějších plnostěnných svislých sloupů.

Využití kombinované konstrukce LP/TA

Tento typ montované haly se využívá jako lehký objekt určený především pro stavby dočasného, případně trvalého charakteru, jejichž přednostmi jsou především nízká hmotnost, snadná přeprava, manipulace, jednoduchá a rychlá montáž i demontáž, snadná rozšiřitelnost haly (do délky), vysoká propustnost denního světla střešní plášť.

Tento typ montovaných hal lze využít jako objekty pro jednoduché sezónní výrobní činnosti, sklady vhodných surovin i výrobků či různá jiná účelová zastřešení, jako např. výstavní pavilony, sportovní zařízení, hangáry, apod. Další výhodou tohoto typu haly je větší vnitřní užitný prostor, kterého je dosaženo inovovanou konstrukcí.

Vzorová hala - LP/TA

Konstrukci typu LP/TA si můžete prohlédnout například zde - Krytá jízdárna v Dolních Chabrech

Kombinované konstrukce LP/TA jsou ideálním řešením pro haly o šířce větší než 20 metrů.
Standardně používáme ocelové kotevní přípravky. Přesný způsob kotvení však určují rozměry haly.

 

Detail spoje příhradové konstrukce typu LP/TA.
Detail spoje příhradové konstrukce typu LP/TA.

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP