Sportovní hala v Ostravě

Popis haly

Hala s plnostěnnou ocelovou konstrukcí. Krajové části jsou do 3 m opláštěné PUR panely v barvě modré a zbývající opláštění je z technické textilie vč. zateplovací vložky v barvě bílé, prostřední část je opláštěná PUR panely v barvě modré. Součástí dodávky byly 1 x dvoukřídlá otvíravá vrata a 1 x jednokřídlé otvíravé dveře, 3 x střešní ventilační hlavice s elektromagnetickou klapkou, okapový systém, prosvětlení prostřední části haly, vytápění, osvětlení.

Lokalita a účel haly

Tato montovaná hala stojí v Ostravě a slouží jako sklad. 

Parametry haly

Lokalita haly - Ostrava

Účel haly - sklad

Typ konstrukce a rozměry haly:

1. část - HW-LP 20,3 x 12 x 7,63 m

2. část - TS 22,7 x 12 x 8,25 m

3. část - HW-LP 20,3 x 16 x 7,63 m

Spustit prohlídku haly

 

Máte zájem o montovanou halu?

V případě zájmu o NEZÁVAZNOU KONZULTACI použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat. Nezávazná poptávka ZDE!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP