Skladové haly

Montované haly - sklady

Montované haly jsou ideálním řešením pro paletové i regálové skladování. V porovnání s klasickými obloukovými halami (nízká boční výška) zajistí naše montované haly účelnější a efektivnější ochranu zboží, surovin a materiálů, a to s maximálním využitím prostoru a nízkou nákladovostí.

Potřebujete vyřešit skladové prostory?

Pošlete nám své představy o tom, jak by váš sklad měl vypadat a my vám pošleme nezávaznou kalkulaci. Umíme postavit jak obří sklad pro velkou firmu, tak malou halu pro živnostníka či menší firmu. Pro zaslání poptávky můžete využít náš jednoduchý poptávkový formulář.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy o realizaci montované haly, na základě vašich potřeb poradíme s výběrem vhodného typu montované haly, doporučíme zateplenou či nezateplenou verzi a následně provedeme rychlou realizaci stavby haly podle vašeho specifického přání. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat.

Nezávazná poptávka ZDE!

Opláštění montovaných hal

 Hlavním stavebním prvkem našich montovaných hal jsou kovové konstrukce opláštěné vysoce kvalitní oboustrannou PVC krytinou nebo pevným opláštěním. Na přání zákazníka umíme také tyto dva druhy opláštění zkombinovat. Díky jednoduché konstrukci a kvalitnímu opláštění jsou naše montované haly naprosto bezúdržbové. Při volbě PVC opláštění si můžete vybrat z několika barevných odstínů opláštění. Na přání umíme vyrobit PVC opláštění haly s logem či reklamou. PVC opláštění našich montovaných hal propouští denní světlo - šetří tím vaše náklady na energii.

Skladové haly na míru

 Dokážeme zrealizovat specifické tvary montovaných skladových hal s možností doplňků pro jakýkoliv způsob uskladňování. Pomocí propojovacího prvku umíme také napojit novou montovanou halu na stávající halu nebo budovu. Konstrukce našich montovaných hal umožňuje použití různých otvorových prvků, které zajistí dokonalý přístup ke skladovanému zboží.

 

Parametry našich montovaných hal

 • variabilní vstupní prvky (možnost různých druhů dveří)
 • instalace osvětlení
 • ventilační prvky
 • odvlhčení
 • zateplení

Ukázky našich skladových hal - reference

Zajímá vás cena?

Využijte náš formulář a napište nám, jak by Vaše hala měla vypadat. Po odeslání formuláře Vás budeme obratem (nejpozději však do 24 hodin) kontaktovat a vypracujeme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku.

NEZÁVAZNÁ KALKULACE...

Výhody montovaných hal - skladů

 • Montované skladové haly lze realizovat na téměř jakémkoliv rovném povrchu jako je např. asfalt, beton, panely apod.
 • Naše montované haly stavíme na míru, jejich tvar může být navržen tak, aby byl co nejvíce využit navržený skladovací prostor.
 • Pomocí propojovacích modulů lze novou montovanou halu propojit např. s původní sousedící budovou nebo jinou montovanou halou (skladem).
 • Výroba a realizace montované haly je velice rychlá.
 • Naše skladové haly umíme na přání vybavit kvalitní termoizolační vložkou a dalším příslušenstvím.
 • Montované haly lze díky jednoduché konstrukci kdykoliv dále modifikovat.

Zaujaly vás naše skladové haly a máte zájem o nezávaznou kalkulaci? Napište nám.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP