Nabídka montovaných hal

Pro naše montované haly využíváme několik typů konstrukcí a dva typy opláštění (textilní a pevné). Kontaktujte nás a my Vám poradíme s výběrem vhodného typu haly, nebo pokračujte ve čtení a zjistěte, jakě jsou základní typy konstrukcí a také detaily týkající se opláštění.

Co je potřeba pro stavbu montované haly?

Připravili jsme pro Vás jednoduchý souhrn povolení, dokumentů a informací, které budete potřebovat pro stavbu montované haly.
Co je potřeba pro stavbu montované haly?

 

 

Vytvoříme Vám nabídku na míru

Nevíte, jaký typ konstrukce a opláštění by byl vhodný právě pro Vaši montovanou halu? Nevadí. Použijte náš jednoduchý formulář a pošlete nám nezávaznou poptávku. Obratem se Vám ozveme a vytvoříme pro Vás nezávaznou kalkulaci montované haly dle Vašich požadavků.

Nezávazná poptávka ZDE!

Máte dotaz? Napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP