Výrobní haly

Výrobní montované haly pro různá odvětví průmyslu

Výrobní montované haly se hodí pro mnoho průmyslových odvětví. Velice často se využívají třeba v automobilovém či dřevařském odvětví. Obvykle mají montované výrobní haly specifické požadavky na prostory a vnitřní vybavení. Ve srovnání s klasickými skladovými halami je u výrobních hal často kladen důraz na vnitřní osvětlení, které lze zajistit jak speciálními prosvětlovacími prvky umístěnými v opláštění haly, tak i vnitřním umělým osvětlením. Všechny tyto nestandartní požadavky spojené s výrobní halou umíme vyřešit na míru dle přání klienta. Naše montované haly lze také jinak dále rozšiřovat či jinak modifikovat.

Vnitřní vybavení haly na míru

Montované výrobní haly běžně vybavujeme elektroinstalacemi, klimatizací, odvětráváním a jiným vybavením dle návrhu klienta. K hale dodáváme také zakázková vrata a samozřejmostí je i možnost umístění loga na stěnách a střeše montované haly.

Další vybavení

  • variabilní vstupní prvky (možnost různých druhů dveří)
  • instalace osvětlení
  • ventilační prvky
  • odvlhčení
  • zateplení
 

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy o realizaci haly, na základě vašich potřeb poradíme s výběrem vhodného typu haly, doporučíme zateplenou či nezateplenou verzi a následně provedeme rychlou realizaci stavby podle vašeho specifického přání. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat.

Nezávazná poptávka ZDE!

 

Konstrukce výrobní haly

Pro výrobní montované haly používáme nejčastěji typ konstrukce TS. Jedná se o montovanou ocelovou konstrukci s pevným opláštěním. Pro opláštění nejčastěji využíváme trapézové plechy nebo sandwichové panely. Tyto montované haly s pevným opláštěním lze stavět v zateplené i nezateplené verzi. Díky jednoduché konstrukce je stavba výrobní montované haly s pevným opláštěním je finančně i časově nenáročná a lze ji jednoduchým způsobem kdykoliv demontovat a přemístit na jiné místo. Variabilita konstrukce montované výrobní haly umožňuje také další úpravy - prodloužení, zvětšení nebo zkrácení již postavené haly. Uvedené úpravy haly lze provádět za plného provozu.

Ukázky našich výrobních hal - reference

Zajímá vás cena?

Využijte náš formulář a napište nám, jak by Vaše výrobní hala měla vypadat. Po odeslání formuláře Vás budeme obratem (nejpozději však do 24 hodin) kontaktovat a vypracujeme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku.

NEZÁVAZNÁ KALKULACE...

Výhody našich výrobních hal

  • bezúdržbovost
  • dlouhá životnost
  • odolnost vůči agresivním klimatickým podmínkám
  • rychlá výroba a montáž

Líbí se vám naše výrobní haly a máte zájem o nezávaznou kalkulaci? Napište nám.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti HWT s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Realizace CZECHGROUP